Vyhledat v katalogu

Aktuality


lepidla ve spreji

 

Lepidla ve spreji

Lepidlo ve spreji AG – Kontakt je určeno pro různé aplikace v nábytkářském, průmyslovém, grafickém i reklamním průmyslu, kde je zapotřebí rychlé, pohotové a čisté lepení. Lepidlo ve spreji má přesnou kontrolu nástřiku díky štelovací trysce, která zaručí efektivitu práce. AG -KONTAKT  Lepidlo ve spreji by nemělo chybět v žádné správné dílně právě pro jeho všestranné využití. Lepidlo ve spreji je vhodné pro čalounictví, výrobu nábytku, papírenský průmysl, reklamní agentury, údržbu atd. Lepidlo ve spreji je také velmi oblíbené u domácích kutilů, kteří ocení jeho praktické použití a dlouhou trvanlivost. Lepidlo ve spreji je moderní, praktický a čistý způsob pro nejrůznější lepení.  Lepidlo ve spreji je díky svému malému rozměru velmi skladné, takže nezabírá místo a vejde se klidně do brašny s nářadím. Lepidlo ve spreji ocení všichni ti, kdo potřebují rychle a čistě lepit bez použití zbytečných prostředků navíc. Jediné co potřebujete je lepidlo ve spreji, které nahradí veškeré lepidla v plechovkách.Pro větší efektivitu práce je možné též použít kontaktní lepidlo v 17 kg nádobě.

 

AG KONTAKT

Vytvrzující lepidlo s dobrou tepelnou odolností vhodné na lepení různých materiálů se dřevem, kovy a některými tvrdými plasty. Lepidlo je díky své lepivosti a tlakocitlivosti vhodné na lepení pěny, textilií, vláknitých materiálů, některých tvrdých plastů a mnoha dalších porézních i neporézních materiálů (ty se lepí nanesením lepidla na oba lepené povrchy). Lepidlo není vhodné pro lepení měkčených vinylů, ohebných plastů, expandovaného a extrudovaného polystyrenu, PP a PE. Pozitivní vlastnosti produktu: 1. rychlé vytvrzování, 2. dobrá tepelná odolnost, 3. vysoký podíl sušiny, 4. všestranné využití, 5. jednoduchá aplikace, 6. ekonomické.

 

 

 

AG-KONTAKT +      Lepidlo s vysokým podílem sušiny a vysokým výkonem obzvláště vhodný na laminování. Díky vysokému podílu sušiny je toto lepidlo vhodné pro lepení téměř všech druhů laminací a rovněž hrubších dekorativních povrchů. Lepidlo má vynikající pevnost a silný lepený spoj. Lepidlo není vhodné pro lepení měkčených vinylů, ohebných plastů, expandovaného a extrudovaného polystyrenu, PP a PE.   Pozitivní vlastnosti produktu: 40% podíl sušiny, vynikající přilnavost, jednoduchá manipulace, slabý zápach, bezúdržbový, rovnoměrný a pravidelný vzor Nasprejování lepidla.    

 

AG-KONTAKT POLY
Kompatibilní lepidlo s polystyrenem na lepení izolačních materiálů k sobě navzájem a na různé druhy podkladových materiálů včetně MDF, dřevotřísky, překližky a mnoha dalších. Lepidlo je také vhodné pro lepení plechů, kde je potřebná povrchová úprava.    Pozitivní vlastnosti produktu: vynikající vlastnosti při lepení gumy, tepelná odolnost až do 105 ° C, rychlé vytvrzování a dobrý otevřený čas, vynikající přilnavost koberců, textilií, pěny atd. ke kovům, tvrdým plastem, překližce a pod.

 

 

Tel:+420 565 535 507                             balta@balta-cz.eu              www.lepidlabalta.czOboustranné lepící pásky

Oboustranné lepící pásky slouží jako moderní alternativa k nahrazení běžného mechanického spojování jako jsou šrouby, nýty a sváry. Oboustranná lepící páska vám dokáže ušetřit čas a práci a zvýšit tak efektivitu výroby. Oboustranná lepící páska vytvoří lepený spoj, který je výrazně lehčí než mechanické spojení a navíc dokáže plnit i další funkce jako je utěsnění spoje nebo tlumení vibrací. Oboustranná lepící páska také vyrovnává nerovnosti povrchu. Oboustranné lepící pásky oproti mechanickému spojení nekorodují, nepropoustí vodu a prach, lepený spoj je mnohem pohlednější a také mnohem lehčí. Oboustranná lepící páska nepotřebuje žádné zásahy do materiálu jako tomu je při použití nýtů, šroubů, hřebíků a svárů a tím nám také odpadá investice do nejrůznějších pracovních nářadí. Oboustranná lepící páska je velmi jednoduchý způsob spojení, který zvládne opravdu každý. Při použití oboustranné lepící pásky není potřeba zvláštního školení, bezpečnostní ochrany, bezpečnostních pomůcek apod. Oboustranná lepící páska je prostě moderní a snadný způsob spojení, který šetří čas a peníze a výrazně tím zvyšuje i efektivitu výroby. Oboustranná lepící páska Vám pomáhá uspět v dnešním konkurenčním světě a být vždy o krok vpřed před konkurencí.

nabídka
Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.