Vyhledat v katalogu

lepidla ve spreji 

Lepidla ve spreji

Lepidlo ve spreji AG – Kontakt je určeno pro různé aplikace v nábytkářském, průmyslovém, grafickém i reklamním průmyslu, kde je zapotřebí rychlé, pohotové a čisté lepení. Lepidlo ve spreji má přesnou kontrolu nástřiku díky štelovací trysce, která zaručí efektivitu práce. AG -KONTAKT  Lepidlo ve spreji by nemělo chybět v žádné správné dílně právě pro jeho všestranné využití. Lepidlo ve spreji je vhodné pro čalounictví, výrobu nábytku, papírenský průmysl, reklamní agentury, údržbu atd. Lepidlo ve spreji je také velmi oblíbené u domácích kutilů, kteří ocení jeho praktické použití a dlouhou trvanlivost. Lepidlo ve spreji je moderní, praktický a čistý způsob pro nejrůznější lepení.  Lepidlo ve spreji je díky svému malému rozměru velmi skladné, takže nezabírá místo a vejde se klidně do brašny s nářadím. Lepidlo ve spreji ocení všichni ti, kdo potřebují rychle a čistě lepit bez použití zbytečných prostředků navíc. Jediné co potřebujete je lepidlo ve spreji, které nahradí veškeré lepidla v plechovkách.Pro větší efektivitu práce je možné též použít kontaktní lepidlo v 17 kg nádobě.

 

AG KONTAKT

Vytvrzující lepidlo s dobrou tepelnou odolností vhodné na lepení různých materiálů se dřevem, kovy a některými tvrdými plasty. Lepidlo je díky své lepivosti a tlakocitlivosti vhodné na lepení pěny, textilií, vláknitých materiálů, některých tvrdých plastů a mnoha dalších porézních i neporézních materiálů (ty se lepí nanesením lepidla na oba lepené povrchy). Lepidlo není vhodné pro lepení měkčených vinylů, ohebných plastů, expandovaného a extrudovaného polystyrenu, PP a PE. Pozitivní vlastnosti produktu: 1. rychlé vytvrzování, 2. dobrá tepelná odolnost, 3. vysoký podíl sušiny, 4. všestranné využití, 5. jednoduchá aplikace, 6. ekonomické.

 

 

 

AG-KONTAKT +      Lepidlo s vysokým podílem sušiny a vysokým výkonem obzvláště vhodný na laminování. Díky vysokému podílu sušiny je toto lepidlo vhodné pro lepení téměř všech druhů laminací a rovněž hrubších dekorativních povrchů. Lepidlo má vynikající pevnost a silný lepený spoj. Lepidlo není vhodné pro lepení měkčených vinylů, ohebných plastů, expandovaného a extrudovaného polystyrenu, PP a PE.   Pozitivní vlastnosti produktu: 40% podíl sušiny, vynikající přilnavost, jednoduchá manipulace, slabý zápach, bezúdržbový, rovnoměrný a pravidelný vzor Nasprejování lepidla.    

 

AG-KONTAKT POLY
Kompatibilní lepidlo s polystyrenem na lepení izolačních materiálů k sobě navzájem a na různé druhy podkladových materiálů včetně MDF, dřevotřísky, překližky a mnoha dalších. Lepidlo je také vhodné pro lepení plechů, kde je potřebná povrchová úprava.    Pozitivní vlastnosti produktu: vynikající vlastnosti při lepení gumy, tepelná odolnost až do 105 ° C, rychlé vytvrzování a dobrý otevřený čas, vynikající přilnavost koberců, textilií, pěny atd. ke kovům, tvrdým plastem, překližce a pod.

 

 

Tel:+420 565 535 507                             balta@balta-cz.eu              www.lepidlabalta.cz


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.